Jeugdmozaïek 8 t/m 10 jaar

Help de De Meijerij door Katie en Ilse
Jury:

 
Door Een Pakkende Naam
World of minecraft
Jury:

 
Door Team Hellenberg
Mickey Mouse
Jury:

 
Door Prikploeg Bert

Jeugdmozaïek t/m 7 jaar

Buurman en Buurman
Jury:

 
Door Kids Prikkers
Eenhoorn
Jury:

 
Door Madhya
Pikachu
Jury:

 
Door mini Hyapintjes
Minion
Jury:

 
Door Basisschool het Kleurenorkest groep 2/3
Driehoorn
Jury:

 
Door Beunosaurus
Hoe leuk
Jury:

 
Door De plukbloemtjeswerkers

Juniorenmozaïek 14 t/m 18 jaar

Smooth criminal
Jury:

 
Door Altijd online
R.I.P World
Jury:

 
Door Conquista

Mozaïek/Prikstuk/Werkstuk groter dan 4 m2

De gulden snede
Jury:

 
Door Mag van Annie
De parel van Tallinn
Jury:

 
Door De Gaasverwerkers
De parel van Tallinn
Jury:

 
Door De Gaasverwerkers
formule 1
Jury:

 
Door de magnoliaantjes
Order Brexit
Jury:

 
Door Spijkers met Koppijn
15 jaar later...
Jury:

 
Door Effe Biere Na Viere
15 jaar later...
Jury:

 
Door Effe Biere Na Viere

Mozaïek/Prikstuk/Werkstuk kleiner dan 4 m2

Lady of Soul, Aretha Franklin
Jury:

 
Door De Beunhazen
Onder(de)wereld
Jury:

 
Door Tentje Vol
(W)eerbetoon
Jury:

 
Door Prikken&Bikken
Siem van de bank
Jury:

 
Door Prikploeg Jan
I want to...
Jury:

 
Door Een Pakkende Naam
Een muziekale noot
Jury:

 
Door Muziekvereniging Excelsior
Laat je schilderen door de ware meester
Jury:

 
Door Zomaar
Het gras is bij de buren groener
Jury:

 
Door De Bartigondiërs
Ongehoord
Jury:

 
Door Hyapinten
Doe je mee? Timmerdorp 2019
Jury:

 
Door Conquista
Get set Fred!
Jury:

 
Door BN straat
Rembrandts palet
Jury:

 
Door Pius prikkers
Leaving Neverland
Jury:

 
Door Het Speldenkussen
Aretha Franklin
Jury:

 
Door De zilveren gulp
Life is a beach
Jury:

 
Door Hyacinthenlaaners

Straatversiering

plastic soep
Jury:

 
Door De Brugpiepers
plastic soep
Jury:

 
Door De Brugpiepers
formule 1
Jury:

 
Door de magnoliaantjes
Afval schijden
Jury:

 
Door scouting Victorie Heiloo
Afval schijden
Jury:

 
Door scouting Victorie Heiloo
Rembrandts palet
Jury:

 
Door Pius prikkers

Traditioneel mozaïek (beun) 19 jaar en ouder

Zomaar
Jury:

 
Door Zomaar

Vrije categorie

Plastic soep
Jury:

 
Door scouting Victorie Heiloo
Plastic soep
Jury:

 
Door scouting Victorie Heiloo
hyacinth
Jury:

 
Door Crochetiers
Doeslief
Jury:

 
Door Mónika Bruin
De vogeltuin
Jury:

 
Door De Cameren
De vogeltuin
Jury:

 
Door De Cameren
De vogeltuin
Jury:

 
Door De Cameren
De vogeltuin
Jury:

 
Door De Cameren
La douce France
Jury:

 
Door Maison la Chasseigne
Lente
Jury:

 
Door West Zoid
Lente
Jury:

 
Door West Zoid
51